O co jde?

Vytvořily jsme pro vás 32 jednodušších i náročnějších výzev, které můžete v malých skupinách plnit v následujících třech týdnech. Abyste byli nejlepší musíte úspěšně splnit co nejvíce výzev, dokumentovat se u toho a pak důkazy poslat nám.
Co považujeme za důkaz bude vždy upřesněno v závorce za zadáním výzvy.
Důkazy jako budou například fotky a text, vkládejte očíslované (dle výzvy, ke které patří) do svého word souboru, který nám nejpozději poslední den Zálesácké výzvy nahrajete do sdíleného úložiště. Pokud splníte výzvu dokumentovanou videem, vložíte video na úložiště pod jménem jednoho z členů týmů do příslušné složky (4.výzva, 19. výzva, 27. výzva).

Kdy to bude ?             

Od 19.4.2021 do 9.5.2021 

Jak se mám přihlásit ? 

Soutěží se ve dvoučlenných nebo rodinných týmech. Stačí napsat na e-mail   jsem.zalesak@gmail.com   jména a rok narození členů týmu a my si vás zapíšeme. Na e-mail, z kterého se přihlásíte, vám pošleme seznam výzev a udělíme vám přístup k již zmíněnému úložišti (Disk). Přihlásit se můžete kdykoliv, i v průběhu naší Zálesácké výzvy. 

Odměnou za plnění našich výzev vám mohou být například nové zážitky a dovednosti, pobyt venku na čerstvém vzduchu a společně strávené chvíle s přáteli.

 

Splněné úkoly je nutno nahrát na úložiště nejpozději 9.5.2021 !!