Zálesácký oddíl Jasánek svolává velkou brigádu za účelem obnovení sokolského tábořiště na Chytálkách! Zveme všechny děti i jejich rodiče!

Můžete se těšit na pálení větví, vyklízení nejrůznějšího nepořádku, štípání a rovnání dříví, opravu boudy, kopání kadibudek a mnoho další zábavy, kterou jsme pro Vás připravili!

Sraz je v sobotu 13.4. v 9:00 na tábořišti (viz mapa)

K tábořišti je možné dojet autem (poslední 1 km je polní cesta podél potoka v tuto dobu docela rozblácená), případně jsme pro Vás naplánovali pěší trasu nebo cyklotrasu. Pro ty, kteří se rozhodnou pro pěší variantu či variantu na kole, bude sraz v 7:50 před budovou nádraží v Tišnově. Pěší se svezou vlakem do Dolních Louček a odtud budou pokračovat pěšky na Chytálky. Cyklisty čeká příjemná cesta Mezihořím.

S sebou si vezměte pracovní oděv, rukavice, pořádnou svačinu a oběd (večeře bude zajištěna). Vítány jsou i vlastní pracovní nástroje (např. sekera, pila, rýč, hrábě atd.)

Večer proběhne přátelské posezení u ohně a zájemci zde mohou i přespat (buď ve vlastním stanu, nebo pod přístřeškem).

Přihlášky na e-mail:  jsem.zalesak@gmail.com (do mailu nám napište, jakým způsobem se budete na tábořiště dopravovat a jestli budete chtít i přespávat)

Těšíme se na všechny děti i rodiče, kteří dorazí a přiloží ruku k dílu!