Týden od 20.7. do 24.7.2020 byl v sokolovně opravdu rušný. Kromě toho, že probíhá rekonstrukce WC u restaurace Krček, v sokolovně, hale i na venkovním hřišti se pohybovalo 160 účastníků kempu házenkářů, tak také probíhal příměstský tábor TJ Sokol Tišnov.

Na antukovém hřišti byl vztyčen totem a z hřiště se stalo hlavní zázemí malých indiánů. Děti byly rozděleny do měnších indiánských skupin. Vyráběly si společná trička a totemy pro svou skupinu. V úterý začal výcvik na správné indiány, který probíhal dopoledne v tělocvičně a odpoledne v lese. Ve středu se indiáni vydali po stopách stopaře jménem Rudá Hnáta, který stopoval nepřátelský kmen Čočonů. Čočoni totiž našim odvážným bojovníkům ukradli vlastnoručně vyrobené totemy a Rudá Hnáta se vydal po jejich stopě. Naši bojovníci došli po jeho stopách až do Dolních Louček, po cestě plnili různé úkoly, které jim po cestě zanechal. V Loučkách si dali oběd a pak se odebrali k rybníku. Protože se koupání protáhlo, domů se jelo železným ořem. Ve čtvrtek pokračoval výcvik bojovníků ve střelbě z luku i vzduchovky a také se vyráběli krásné lapače snů. Odpoledne se děti vydaly do Lommičky, kde se konal slavnostní táborový oheň a přespání v sokolovně. V pátek ráno vypukla závěrečná bitva s Čočóny o totemy. Ti byli slavně poraženi a ukradené totemy se vrátily ke svým bojovníkům. Pak následoval pochod z Lomničky zpět do tábora u sokolovny, oběd a slavnostní vyhlášení vítězů. Za obdržené body dostali bojovníci peníze a za ty si mohli nakoupit v obchůdku různé odměny.  Tím byl celý tábor zakončen.

Děkujeme velmi všem, kteří se na táboře podíleli a pomohli jej uspořádat. Všem, co byli na různých stanovištích a při stopování. Děkujeme také našim nepřátelským Čočónům, protože bez nich by to nebyla taková zábava. Opravdu hodně děkujeme TJ Sokol v Lomničce, kteří nám poskytli zázemí pro přespání a dodali dřevo na oheň.

Odkaz na fotky v naší fotogalerii ZDE