V pátek 21.6.2024 se bude opět konat celostátní akce Noc sokoloven.
Od 16:00 hodin  – se můžete se vydat na Sokolskou cestu, na které se setkáte s významnými sokolskými osobnostmi. Start cesty je před sokolovnou v Tišnově nebo v Lomničce. Cesta bude cca 5 km dlouhá, na cestě bude spousta zábavných i sportovních aktivit. Jedná se o okruh, tam, kde budete startovat, bude i váš cíl, nezapomeňte přijít včas, ať celý okruh stihnete obejít!
18:00 – na antukovém hřišti u sokolovny v Tišnově zapálíme oheň a bude možno si opéct špekáček či jiné dobroty, během kterého zapějeme sokolské písně.
20:00 – program pro děti, které budou chtít v naší sokolovně přespat. Nachystány jsou různé aktivity, od Nerf bitvy až po noční promítání filmu.
Kdo bude chtít v sokolovně přespat přihlašte se na e-mail: jsem.zalesak@gmail.com
Na spaní potřebujete:
spacák, hygienické potřeby, láhev na pití
. Bude zajištěn pitný režim, večeře a snídaně
Také nám rovnou napište jestli se zúčastníte Výletu do neznáma, na který vyrazíme hned ráno po snídani. Informace o výletu najdete v dalším příspěvku.