Jak to chodí u nás v sokole

Naše tělocvičná jednota nabízí různé možnosti cvičení, do kterých se mohou zapojit všechny věkové kategorie. V sokole mohou pravidelně cvičit členové sokola i široká veřejnost.  Podrobný rozvrh hodin a něco více o cvičení najdete dále na našich stránkách v sekci „Co děláme“.

Člen sokola hradí roční členské známky a může si vybrat, které cvičení bude navštěvovat. Kdo se nechce stát členem sokola, může také cvičení navštěvovat, ale platí jednotnou částku 90 Kč za cvičební jednotku. Nezletilí cvičenci musí být členy sokola vždy, protože za ně cvičitel zodpovídá. Některé cvičební  hodiny jsou zpoplatněny i pro členy sokola, jedná se o hodinu Pilates, kterou vede externí cvičitelka Andrea Vlková (členi sokola platí 50 Kč/hod.), a hodinu jógy s p. Adamcovou (členi sokola platí 20 Kč/hod.).

Jak se do sokola přihlásit

Nejdříve přijdete na vybrané cvičení a řeknete dozorovi a cvičitelce, že jste tam poprvé a jdete si cvičení vyzkoušet. Tato zkušební hodina je zdarma.  Pokud se Vám cvičení bude líbit a rozhodnete se chodit pravidelně, můžete se stát členem sokola nebo hradit každou hodinu. Pokud se chcete stát členem sokola, vyzvednete si u dozora přihlášku, kterou vyplníte, a při dalším cvičení mu ji vrátíte. Členské známky pak můžete platit převodem na účet  (je uveden na těchto stránkách) nebo hotově v kanceláři TJ Sokol Tišnov p. Silvii Pavlíčkové. Ta Vám pak vydá členskou průkazku a členské známky. Uhrazením členské známky jste zároveň na cvičení pojištěni.

Pokud jste již členem sokola byli, určitě někde máte svou členskou průkazku. Stačí ji tedy jen najít :o)) a uhradit členské známky. Pokud ji nenajdete, musíte znovu vyplnit přihlášku :o(

Určitě přijďte, těšíme se na Vás !!!