Sportovní oddíly

Sokol Karate Tišnov

Sportovní oddíl karate nabízí možnost trénovat karate pod vedením zkušených trenérů. Oficiálním cvičebním stylem klubu je Shotokan karate. Začátečníci trénují 2krát týdně a postupně se učí jednotlivé základní prvky, jako jsou základní postoje, údery, bloky a kopy. Na to poté navazují další činnosti. Pokročilí trénují 3krát týdně. Závodníci pak mají ještě speciální tréninky. V létě vždy probíhá tradiční soustředění v Prudké.

Věková kategorie:

určeno pro všechny věkové kategorie (většinu členů tvoří děti a mládež do 18 let)

Dovednostní úroveň členů:

jak pro začátečníci, tak pro pokročilé (tréninky probíhají zvlášť)

Termíny tréninků (začátečníci):

úterý 18:00 – 19:00 (Sokolovna)
pátek 17:00 – 18:00 (Sokolovna)

Termíny tréninků (pokročilí):

pondělí 18:00 – 19:30 (ZŠ Smíškova)
středa 17:00 – 18:30 (Sokolovna)
středa 18:30 – 19:30 (Sokolovna – úroveň závodníci)
pátek 18:00 – 19:00 (Sokolovna)
pátek 17:00 – 18:00 (Sokolovna – úroveň závodníci)

Jsme členy:

• Světová federace karate (WKF – World Karate Federation)
  • Česká unie bojových umění
  • Český svaz karate
  • Jihomoravský svaz karate ČSKe

Spolupracujeme:

Český svaz karate Goju ryu
Shotokan karate SKIF

Vedení klubu a trenéři:

Petr Jůza – petrjuza@atlas.cz
Hana Hrabcová – hankazemanova1515@seznam.cz
Štěpán Řezníček – stepan@seznam.cz
Dominika Fialová – fiala@gmail.com
Jiří Šikula

Lukostřelecký oddíl

Oddíl je určen všem, kteří se chtějí naučit střílet z luku. Jsme stále otevřená skupina malých i velkých. Předchozí zkušenost, určitý věk nebo fyzické předpoklady nejsou třeba. V rámci pravidelných tréningů se vám budou věnovat proškolení trenéři a mohou vás dovést k perfektní technice a tedy i k perfektním výsledkům. Jezdíme především na 3D soutěže, které nás baví nejvíc. Účast na soutěžích není pro členy povinná, ale může se vám stát, že 3D lukostřelbě propadnete i s celou rodinou a budete s námi objíždět lukostřelecké akce po celé republice.
V oddíle je dostatek vybavení k dispozici, aby jste do začátku nic nepotřebovali. U Dospělých počítáme, že si brzy pořídí vybavení vlastní.
Pro komunikaci mezi členy používáme skupinu na FB, kde je nejvíce aktuálních informací, odkazů atd. Odkazy naleznete níže.

Věková kategorie:

určeno pro všechny věkové kategorie

Termíny tréninků

Neděle 16:45 -18:00 děti a v 18:00 dospělí, v zimně v Sokolovně, jinak  střelnice u letního kina
Čtvrtek 17:00 – 19:00 – čas upravujeme podle roční doby – celoročně venku – střelnice u letního kina

Vedení a trenéři

Monty Václav Kappel – trenér ll. třídy, Václav Kappel – 733 155 835 | lukostrelbatisnov@gmail.com
Radek Doležal – instruktor lukostřelby
Tomáš Borek – trenér lll. třídy
Libor Ivánek

Spolupracujeme

odyssea.tisnov.cz – spolek který provozuje lukostřelnici a propaguje v regionu lukostřelbu
freebow.cz – specializovaná lukostřelecká prodejna
http://www.3darchery.cz/ – Česká 3D lukostřelba

Taneční oddíl TOGETHER

Cílem tanečního oddílu, který je určen pro děti, je dopřát dětem možnost pohybu zábavnou formou. Přiveďte své děti, ať si vyzkouší tancovat na hudbu. Taneční kroužek vede děti k přirozenému pohybu, napomáhá ke správnému držení těla a zvyšuje citlivost na vnímání hudby.

určeno pro děti od 3 do 6 let

Termíny tréninků: