Prostory k pronájmu

Pronájem sokolovny

Sokolovna – velký sál

Využití prostoru: sportovní, společenské a kulturní využití – tance, karate, jóga, různá cvičení, plesy, oslavy, divadelní a hudební představení, porady, semináře, výstavy, burzy atd.
Kapacita: cca 400 míst dle uspořádání
Cena pronájmu: 1300 –1 800 Kč / hod. (cena se odvíjí dle využití jeviště, zázemí předsálí a šatny)

Sokolovna – malý sál (loutkový)

Využití prostoru: sportovní, společenské a kulturní akce – stejně jako u velkého sálu, ale s menší kapacitou osob.
Kapacita: cca 80 míst dle uspořádání
Cena pronájmu: 500 Kč / hod.

Poznámka: při pronájmu celé sokolovny se např. na plesy činí cena 1 850 Kč / hod. Sleva možná. Celková kapacita je okolo 500 osob.
Délky pronájmu dle potřeby – možný je jak krátkodobý, tak dlouhodobý pronájem.

Pronájem tělocvičny

Využití prostoru: sportovní, společenské a kulturní využití – míčové sporty, gymnastika, výstavy apod.
Cena pronájmu: 300 Kč / hod. (Délky pronájmu dle potřeby – možný je jak krátkodobý, tak dlouhodobý pronájem.)

Kontakty ohledně pronájmu

Pavlíčková Silvie